Борис Джонсън беше нападнат от... щраус

08.04.2025 15:07

ившият министър-председател на Великобритания Борис Джонсън беше заснет да приплаква от болка, след като беше ухапан от щраус през прозореца на колата му, пише английското издание „Дейли Мирър“.

Съпругата му Кари Джонсън публикува забавен клип тази сутрин, показващ как той псува и крещи от болка, след като нелетящата птица се приближи до колата им по време на пътуване до парк за диви животни в Тексас.

Във видеото, което г-жа Джонсън качи в социалната мрежа Instagram, може да се види как щраусът върви към колата, докато съпругът ѝ се гушка с едно от децата им, което възкликва възбудено, когато птицата се приближава.

Но сладките семейни кадри се превръщат в грозна сцена за по-малко от секунда, след като щраусът се нахвърля и се чува как Джонсън вика „оу“, тъй като изглежда, че  птицата е клъвнала ръката му.

След това бившият премиер може да бъде чут как псува на заден план, докато синът му се смее. Г-жа Джонсън сподели видеото, като каза, че е „твърде смешно“, за да не бъде публикувано.

Източник: epicenter.bg

Свят
Подобни  

Много туристи, малко работници: Гърция търси готвачи, сервитьори, рецепционисти и камериерки

04.05.2025 12:32    

Туристическият сезон в Гърция стартира с 80 000 свободни работни м

Официално: Илoн Мъск ще строи град в Тексас

Мечтата на технологичния милиардер Илон Мъск да превърне космодрума SpaceX в щата Тексас в град се сбъдна, след като избирателите в района

Тръмп публикува своя "СНИМКА" в папски одежди

Президентът на САЩ Доналд Тръмп се показа облечен в папски одежди, съобщава "Франс прес".Той публикува фалшивата снимка в своята социална мр

САЩ се готвят да продадат F-16 на Украйна и да обучат пилотите им

Държавният департамент на САЩ одобри потенциална продажба на обучение и поддръжка за F-16, заедно със свързаното оборудване, на Украйна на