Нов инцидент в „Слънчев бряг”: 16-годишен падна от надуваем банан в морето, в болница е

20.08.2025 18:34

Пореден случай на инцидент с атракцион в "Слънчев бряг." 16-годишен тийнейджър е паднал от надуваем банан, теглен от джет. Закаран е в спешното на УМБАЛ - Бургас в съзнание. Пострадалият е без опасност за живота, с рана на главата и шията, предаде Нова тв.

Инцидентът е станал около 15.30 ч. Трима непълнолетни туристи, отседнали в курорта, решили да се качат на водния атракцион. По време на движение лодката предприела рязка маневра и един от младежите се изпуснал от дюшека, падайки в морето, след които отново се качил самостоятелно.

При слизането на брега младежите нямали оплаквания, но падналият бил с леко кръвотечение в областта на брадичката. Отказал помощ, но след няколко метра му станало лошо, като получил световъртеж. Прегледан е от лекар в медицинския център на плажа, който се усъмнил, че е получил комоцио и в тази връзка повикал екип на "Спешна помощ".

Източник: epicenter.bg

България
Подобни  

Вълчев: Положителни са данните за приетите студенти в инженерно-техническите направления

05.11.2025 20:27    

Положителни са данните за приетите студенти най-вече в инженерно-т

МВнР: Български гражданин е тежко ранен в Косово, разследва се опит за убийство

Български гражданин, служител на Офиса на Европейския съюз в Косово, е бил тежко ранен при инцидент на 4 ноември в град Джакова, съобщават от бълга

Почина режисьорът Росен Елезов

Режисьорът Росен Елезов почина на 72 години. Тъжната новина съобщиха от музикалното шоу на БНТ "Моят плейлист", в което той участва в начал

БРАИТ предупреждава за опасни последствия от Бюджет 2026

Във връзка с проекта за държавен бюджет 2026 г., бизнесът, в лицето на най-големите индустрии в страната, излезе с позиция, в която изразява своите