Благомир Коцев скочи на Радев: Да обясни на децата ми защо ме няма 5 месеца заради маркетингов враг

29.03.2026 10:07

След като Румен Радев заяви, че за "Продължаваме промяната" темата за „мафията“ е била използвана като „маркетингов враг“, кметът на Варна Благомир Коцев реагира остро и с личен коментар.

„Чух, че Румен Радев казва, че за ‘Продължаваме промяната’ мафията била ‘маркетингов враг’. Жалко, че го нямаше Радев да обясни на децата ми защо ме няма 5 месеца вкъщи заради единия маркетинг“, написа Коцев.

Той направи и препратка към лидера на ГЕРБ Бойко Борисов:
„Или пък Борисов, за да им се оплаче за 12-часовото си задържане. Нищо, де. Маркетинг да има.“

Изказването на Коцев идва на фона на изострен политически сблъсък, след като по-рано Румен Радев призова лидерите на ПП-ДБ да отговорят дали „мафията“ все още е техен удобен политически инструмент.

 

Преди ден Радев се обърна към Асен Василев: Лицемерие като вашето не съм виждал - мафията още ли ви е „маркетингов враг“?



Източник: epicenter.bg

България
Подобни  

Инфлацията в България достига 6.8% на годишна база през април

15.05.2026 12:16    

Месечната инфлация е 1.8%, а годишната инфлация е 6.8%. Инфлацията

ALADIN: Идват нови валежи, гръмотевици и хладно време

Потвърждават се прогнозите за валежи от дъжд и период на нестабилно време след 16 май.Очаква се през България да премине циклон, който ще до

Недостиг на чартъри и кадрова криза: Какъв сезон очакват във Варна?

Туристическият бранш по Черноморието очаква летен сезон 2026 да премине в условия на засилена конкуренция и продължаващи предизвикателства, свързан

ПСС предупреждава за влошаване на времето и гръмотевични бури в планините

Към момента условията за туризъм са подходящи, но се очаква да се влошат в следващите часове, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) при Б