Кои са младоженците, озовали се на трасето на Джиро д'Италия

12.05.2026 10:46

България беше „розова" през изминалия уикенд, след като за първи път стана домакин на една от най-престижните колоездачни обиколки в света – Джиро д'Италия. Сред хилядите емоционални моменти една двойка младоженци успя да впечатли не само България, но и милиони зрители по света. Те избраха да заснемат сватбената си фотосесия край колоната на колоездачите до Долни Пасарел и така превърнаха своя специален ден в част от глобалния спектакъл на състезанието.

Цветелин е родом от София, а Лавиниа е от Румъния. Запознават се в Дания, където заедно учат софтуерно инженерство. Чак на финала на обучението им започнали да проблясват първите искри любов. Решават да не останат в чужбина, а да започнат съвместния им живот в столичния квартал „Дружба”.

„Всички ни правеха място да отидем да се снимаме и много ни се радваха. За нас беше просто фотосесия и не очаквахме, че ще ни гледат толкова хора от други държави”, сподели младоженецът.

Източник: epicenter.bg

Лайфстайл
Подобни  

Ивана: От 7-8 години съм сама, мъжете се страхуват от мен

15.06.2026 17:48    

Поп фолк звездата Ивана реши да бъде напълно откровена за това как

"Супер“ Новолуние в Близнаци активира мощна енергия за нови идеи и смели решения

Предстоящото в средата на юни "супер“ Новолуние в знака Близнаци ще активира мощна енергия за стартиране на нови идеи, смели решения,

Почина актриса от култовия сериал „Алф“

Актрисата Ан Шедийн, най-известна с ролята си на Кейт Танър в ситкома от края на 80-те години „Алф”, е починала, съобщава The Hollywood

След три от сестрите си: И синът на Брад Пит се отказа официално от фамилията му

Разривът между Брад Пит и част от децата му отново попадна във фокуса на светските медии, след като най-малкият му син Нокс направи символи