Ансамбълът ни със злато от крос - битките на ЕК в Баку
03.05.2026 17:47
Ансамбълът на България спечели златния медал на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку.Момичетата на Весела Димитрова и Ясена Стойнева – в състав София Иванова, Маргарита Василева, Емилия